Twarz

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na wielokrotnych wstrzyknięciach śródskórnych lub podskórnych małych objętości substancji lub mieszanki substancji aktywnych w celu leczenia miejscowych zmian o charakterze kosmetycznym. Zabieg wykonujemy w celu regeneracji, poprawy krążenia, walki z cellulitem i rozstępami, redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia, nawilżenia skóry, walki ze zmarszczkami a także walki z nadmiernym łysieniem i łupieżem na skórze głowy.

 

Laserowe odmładzanie skóry

Do laserowego odmładzania skóry wykorzystujemy urządzenie E-Light, które łączy technologię IPL i RF. Światło pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Po zabiegu poprawia się jakość skóry, napięcie, gęstość, zmarszczki zostają spłycone, poprawia się owal twarzy, redukcja rozszerzonych porów, zmniejsza się ilość plam posłonecznych i przebarwień, zostają obkurczone i uszczelnione naczynka krwionośne. Fotoodmładzanie to zabieg ekspresowy, a jego efekty są najlepsze po przeprowadzeniu serii 4-6 zabiegów, w odstępie 2-3 tygodniowym.

 

Laserowe zamykanie naczynek

Zabieg jest polecany dla osób cierpiących na zaburzenia pracy naczyń krwionośnych. Zabieg jest szybki i bezbolesny a jednoczenie skuteczny i trwały. Małe pajączki można usunąć już po pierwszym zabiegu, natomiast większe zmiany usuwane są po kilku wizytach. Energia świetlna emitowana z E-light pochłaniana jest przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę. Następuje podwyższenie temperatury i koagulacja białka krwi w ścianie naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu.

 

Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia są to zaburzenia barwnikowe, które powstają na skutek nadmiernej produkcji melaniny w skórze lub nierównomiernemu jej rozłożeniu. Objawiają się w postaci mniejszych bądź bardziej rozległych brązowych plam na twarzy, szyi, dekolcie, rękach i plecach. Światło IPL wybiórczo pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik, powodując ich zniszczenie. Przy połączeniu technologii IPL i RF można zająć się każdym typem przebarwienia, nie tylko tymi bardzo powierzchownymi. Przy połączeniu z RF można pracować na różnych głębokościach skóry i dotrzeć w każdą warstwę gdzie jest źle rozłożona melanina.

 

Laserowe terapia trądziku

Dzięki właściwościom łagodzącym i kojącym, IPL i RF wykorzystuje filtrowane światło pulsacyjne, które szybko i skutecznie niszczy namnażające się bakterie odpowiedzialne za stany zapalne i ostre zmiany skórne wywołane trądzikiem, oraz trądzikiem różowatym. Nie występują efekty uboczne ani ból, dzięki czemu w trakcie zabiegu odczuwany jest pełen komfort. Skóra już po pierwszym zabiegu nabiera zdrowszego wyglądu, zostają pobudzone procesy odżywcze, stany zapalne ustępują, naczynia wyciszają się a skóra staje się gładsza, jaśniejsza i mniej podatna na podrażnienia.

 

Mikrodermabrazja

Zabieg polega na stopniowym i kontrolowanym złuszczaniu naskórka poprzez mechaniczne ścieranie obumarłych komórek. Poprawia koloryt skóry, zmniejsza przebarwienia, regeneruje i uelastycznia skórę, spłyca zmarszczki, hamuje proces starzenia, eliminuje zmiany trądzikowe, redukuje łojotok, ułatwia wchłanianie substancji aktywnych. Częstotliwość zabiegów dobierana jest indywidualnie do klienta. Seria wykonywana jest zwykle od 3-10 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Serie można powtarzać po 6-cio miesięcznej przerwie.

 

Oczyszczenie manualne

Manualne oczyszczanie polega na dokładnym, ręcznym oczyszczeniu skóry z zaskórników, grudek, prosaków, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry. Oczyszczanie manualne przeprowadza się na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach.

 

Eksfoliacja kwasem migdałowym

Kwas migdałowy ma właściwości antybakteryjne, rewitalizujące i odbarwiające. Wskazania do zabiegu: rewitalizacja skóry, fotostarzenie, skóra pozbawiona blasku, zaburzenia pigmentacji skóry, leczenie trądziku i łojotoku a także leczenie przebarwień skóry.

 

Sonoforeza

Sonoforeza to zabieg podczas którego wprowadza się substancje aktywne w głębsze warstwy naskórka. Wtłaczając dane substancje poprzez ultradźwięki przekraczamy barierę płaszczu hydrolipidowego oraz błony komórkowej tak by wniknąć do żywych warstw naskórka. Zabieg rozjaśnia plamy, dotlenia i nawilża skórę, wzmaga produkcję kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, odmładza skórę poprzez mikro-masaż, przyśpiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry.

 

Peeling kawitacyjny

W czasie zabiegu fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem , które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego oczyszczenia skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych. Pealing kawitacyjny jest zabiegiem bezbolesnym. Usuwa martwy naskórek, zaskórniki, odblokowuje pory, bezboleśnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu. Redukuje wydzielanie serum, stymuluje komórki do naturalnej odnowy, wspomaga leczenie trądziku, rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne, spłyca blizny. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych.

 

Ekspresowy zabieg bankietowy z cząsteczką CO2

Ekspresowy zabieg bankietowy z cząsteczką CO2 to innowacyjny zabieg dla wymagających. Doskonale pobudza mikrokrążenie w skórze, zapewniając lepsze dotlenienie. Poprzez pobudzenie cyrkulacji krwi usprawnia wydalenie ubocznych produktów przemiany materii i toksyn ze skóry, ściąga z cery szarość i zmęczenie, przyśpiesza gojenie wyprysków. Doskonale nawilża i odżywia skórę, uzupełnia niedobory i pobudza regenerację, poprawia owal twarzy i napięcie skóry, wyrównuje jej koloryt. Zabieg jest bezbolesny, idealny przed ważnymi uroczystościami.

 

AROSHA OXYGENETIC

Profesjonalna, dwuetapowa kuracja detoksykująca dla cer problematycznych lub uszkodzonych przez czynniki środowiskowe. Zastosowane składniki aktywne działają dotleniająco, złuszczająco, wygładzająco i nawilżająco a ponad to odblokowują pory i minimalizują ich widoczność dzięki czemu poprawiają ogólną strukturę skóry.

 

AROSHA CELLULAR LIFT

Profesjonalna, dwuetapowa kuracja liftingująca i poprawiająca kontury, aby dać efekt wypełnienia, ujędrnienia i redukcji zmarszczek wywołanych przez wiotkość skóry, uszkodzenia słoneczne i naturalne procesy starzenia. Zastosowane składniki aktywne poprawiają napięcie skóry i jej spoistość, dając długotrwały efekt liftingu.

 

AROSHA AGE RESOLUTION

Profesjonalna, dwuetapowa kuracja antystarzeniowa i odbudowująca, w której działanie substancji czynnych pozwala zwalczać wszelkie objawy uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki, ekspozycje na słońce i biologiczne procesy starzenia takie jak spowolnienie produkcji kolagenu i elastyny i zmniejszenie odnowy komórkowej. Ponad to, kuracja wyraźnie redukuje zmarszczki i poprawia kondycję cery przez jej głębokie nawilżenie.

 

AROSHA ILLUMINA C

Profesjonalna, dwuetapowa kuracja rozjaśniająca przebarwienia i wybielająca skórę, oparta na składnikach stworzonych do redukowania i stopniowego wyeliminowania plam skórnych zlokalizowanych na poziomie naskórka i innych problemów z hiperpigmentacją. Pomaga skórze odzyskać jej naturalny blask wyrównując jej koloryt.